Настоятель

ієрей Дмитро Шаповалов

Народився 18 квітня 1982 року в Харкові.

Навчався на філологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (1999-2004), богословському факультеті Колегії патріарха Мстислава (2000-2005).

Висвячений у сан диякона 18 жовтня 2015 року, у сан священника 8 листопада 2015 року архієпископом Харківським і Полтавським Афанасієм у Вознесенському храмі села Коломацьке Полтавської області. Направлений на служіння сотрудником у Свято-Миколаївський храм села Циркуни Харківської області.

14 червня 2017 року призначений настоятелем парафії Святої Софії – Премудрості Божої м. Харків.

Одружений із Катериною Шаповаловою (в дівоцтві Іосипенко).

Сторінки в інтернеті: Facebook, Twitter, Instagram.